Soft Skills Trainings (Personality und Selfmanagement, Leadership for young managers, Successful Delegation, Time Management

Koncentrujemy się na szkoleniach Soft Skills. Jesteśmy bowiem przekonani, ze odniosą Państwo jako menedżerowie tylko wtedy sukces, jeśli połączą Państwo swoją zawodową wiedze i doświadczenie z Państwa inteligencją emocjonalną.

Szkolenia z umiejętności miękkich i komunikacji

Soft Skills opierają się nie tylko na Państwa osobowości / temperamencie, ale dają się również wytrenować i poprawić. Wszystko zaczyna się od intensywnej konfrontacji z samym sobą. Tylko ten, kto się zna, wie, jakie umiejętności ma i czego potrzebuje. Dlatego oferujemy zasadniczo szkolenia, a w szczególności „Osobowość i samorządnie” w małych grupach, maksymalnie 5 uczestników, bo naszym zdaniem, coaching indywidualny, w którym mają Państwo możliwość pracy nad Państwa konkretnymi problemami, jest najbardziej efektywne. W indywidualnym szkoleni rozwoju osobistego można lepiej przyswoić nowa wiedze.

Soft Skills – szkolenia z umiejętności miękkich
– time management
– komunikacja
– zarządzanie stresem

Poznają Państwo różnych typy osobowości i jaki wpływ mają one na współprace i wzajemne zrozumienie. Mogą się Państwo dowiedzieć, jak lepiej komunikować się ze swoimi przełożonymi, współpracownikami, pracowników, partnerów, przyjaciół lub członków rodziny (aby się lepiej rozumieć i lepiej interpretować komunikaty) i pracować razem z powodzeniem. Dowiedzą się Państwo również, w jaki sposób wpłynęła socjalizacja w rodzinie na Państwa osobowość i umiejętności. Ta wiedza pozwoli Państwu wyzwolić potencjał i poprawić Państwa zadowolenie z życia oraz nauczyć się zarządzać stresem.

Johann J. Laskowski, MBA

0176-254-88-538

Johann J. Laskowski, MBA

Consulter for Personal, Team and Organizational Development, and Process Optimization
Founder and CEO of JJP Consulting with long and proven experience in talent development through COACHING and MENTORING and in improving the quality in Customer Service

MBA – University of Liverpool

International Coach Federation Certifcations as a Coach

Certification in VSM (Value Stream Mapping, Six Sigma and FMEA)